Náhled nebo změna rezervace

"Pro vaši rezervaci musíte poskytnout níže uvedené údaje. Po poskytnutí údajů lze rezervaci upravit nebo zrušit online. "

zavřít

* Chcete-li přidat další pokoj s jiným obsazení nejprve přidat tuto místnost do nákupního košíku, pak se vrátit a zkontrolovat dostupnost s požadovanou obsazení pro další místnosti.

Zrušit

Další možnosti

Aktualizace

Zrušit

Máte-li propagační kód nebo slevový kód? Vložte ho sem

Jste vložili do kódu: Upravit | vymazat

Sovata Ensana Health Spa Hotel

Sovata Ensana Health Spa Hotel

Trandafirilor 111, Sovata, RO 545500,
0040-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Danubius Health Spa Resort Sovata je prvním čtyřhvězdičkovým hotelem v Sovatě. Největší atrakcí jsou jeho lázně - bazén s léčivou vodou je napájen vodou z Medvědího jezera, které se nachází pouhých 200 metrů od hotelu. Medvědí jezero je známé tím, že svým tvarem připomíná rozprostřenou kůži medvěda, ale také svou léčivou vodou. Voda tohoto v Evropě ojedinělého heliotermického jezera s vysokým obsahem soli má mnohé léčivé účinky, a proto je již dlouho oblíbená mezi pacienty trpícími potížemi spojenými s pohybovým ústrojím a kožními nebo gynekologickými chorobami.

Bradet Ensana Health Spa Hotel

Bradet Ensana Health Spa Hotel

Vulturului str. 68, Sovata, RO 545500,
40-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Lázeňské středisko Health Spa Resort Bradet je kompletně zrekonstruované. Neobvyklá kruhová stavba nabízí moderně zařízené pokoje, kvalitní služby a jedinečný výhled, takže je ideálním místem pro pobyt, ať už přijedete odpočívat a nabrat síly, nebo jen na krátký wellness pobyt. Hosté mohou také využívat lékařských služeb sousedního lázeňského střediska Danubius Health Spa Resort Sovata, jeho Premier Fitness Studio, wellness a kosmetický salon, ale i jeho prostorné wellness centrum s termálním bazénem naplněným léčivou vodou z Medvědího jezera.

Ursina Ensana Health Spa Hotel

Ursina Ensana Health Spa Hotel

Vulturului 39, Sovata, RO 545500,
40-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Hotel Faget nacházející se v krásném zeleném prostředí je oázou klidu a míru. Klidné místo pro pobyt v blízkosti přírody: naše standardní pokoje s vlastním balkonem poskytují nádherný výhled na jedinečné zelené lesy Sovaty.