Náhled nebo změna rezervace

"Pro vaši rezervaci musíte poskytnout níže uvedené údaje. Po poskytnutí údajů lze rezervaci upravit nebo zrušit online. "

zavřít

* Chcete-li přidat další pokoj s jiným obsazení nejprve přidat tuto místnost do nákupního košíku, pak se vrátit a zkontrolovat dostupnost s požadovanou obsazení pro další místnosti.

Zrušit

Další možnosti

Aktualizace

Zrušit

Máte-li propagační kód nebo slevový kód? Vložte ho sem

Jste vložili do kódu: Upravit | vymazat

Sovata Ensana Health Spa Hotel

Sovata Ensana Health Spa Hotel

Trandafirilor 111, Sovata, RO 545500,
0040-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Danubius Health Spa Resort Sovata je prvním čtyřhvězdičkovým hotelem v Sovatě. Největší atrakcí jsou jeho lázně - bazén s léčivou vodou je napájen vodou z Medvědího jezera, které se nachází pouhých 200 metrů od hotelu. Medvědí jezero je známé tím, že svým tvarem připomíná rozprostřenou kůži medvěda, ale také svou léčivou vodou. Voda tohoto v Evropě ojedinělého heliotermického jezera s vysokým obsahem soli má mnohé léčivé účinky, a proto je již dlouho oblíbená mezi pacienty trpícími potížemi spojenými s pohybovým ústrojím a kožními nebo gynekologickými chorobami.

Bradet Ensana Health Spa Hotel

Bradet Ensana Health Spa Hotel

Vulturului str. 68, Sovata, RO 545500,
40-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Lázeňské středisko Health Spa Resort Bradet je kompletně zrekonstruované. Neobvyklá kruhová stavba nabízí moderně zařízené pokoje, kvalitní služby a jedinečný výhled, takže je ideálním místem pro pobyt, ať už přijedete odpočívat a nabrat síly, nebo jen na krátký wellness pobyt. Hosté mohou také využívat lékařských služeb sousedního lázeňského střediska Danubius Health Spa Resort Sovata, jeho Premier Fitness Studio, wellness a kosmetický salon, ale i jeho prostorné wellness centrum s termálním bazénem naplněným léčivou vodou z Medvědího jezera.

Ursina Ensana Health Spa Hotel

Ursina Ensana Health Spa Hotel

Vulturului 39, Sovata, RO 545500,
40-265-570151 více informací zobrazit méně

    zvolit

Ursina Ensana Health Spa Hotel is located in the heart of Romania, in Sovata. Health seekers have come on pilgrimage to the famous Bear Lake for decades to enjoy the benefits of mud and saltwater within the Ensana Health Spa Group. The healing properties of this water relieves pain, relaxes tense muscles and increases joint mobility. Salt water also helps to fight rheumatic and musculoskeletal disorders.