aktivovat režim čtečky obrazovky

Náhled nebo změna rezervace

"Pro vaši rezervaci musíte poskytnout níže uvedené údaje. Po poskytnutí údajů lze rezervaci upravit nebo zrušit online. "

zavřít

* Chcete-li přidat další pokoj s jiným obsazení nejprve přidat tuto místnost do nákupního košíku, pak se vrátit a zkontrolovat dostupnost s požadovanou obsazení pro další místnosti.

Zrušit

Pokračovat v nákupu

Ensana "Imuno start" pobyt

Ensana "Imuno start" pobyt: Ubytování s polopenzí 1x konzultace s lékařem 6 procedur za 3 přenocování: 2x termální minerální koupel "zrkadliště" 1x oxygenoterapie (20 ') nebo inhalace (15') 2x vodoléčebných procedura (hydromasáž; perličková koupel; vířivá koupel; střídavý nožní koupel - šľapačky) 1 x solná jeskyně (40 ') 1x na denně bylinkový čaj dle vlastního výběru v hotelové kavárně pitná kúra během celého pobytu

Záruční podmínky: K provedení rezervace je nutná platná kreditní karta. Hotel si vyhrazuje právo k uplatnění bezpečnostní zálohy formou preautorizace potřebné částky na bankovní kartě.

Cancellation policy:

Podmínky zrušení Black Friday:

Vyžaduje se plná platba 48 hodin předem.

Zrušení / změny možné 7 dní před příjezdem bezplatně. Pak 30 % Storno.

(V případě změny období pobytu na jinou sezónu s vyššími sazbami, než jsou rezervovány, budou účtovány příplatky).

Všeobecné podmínky:

Politika Ochrany Údajů
Všeobecné smluvní podmínky


Sleva pro děti

Dieťaťu do 3,99 rokov sa poskytuje hotelové ubytovanie zdarma bez nároku na lôžko. Dieťaťu od 4 do 12,99 rokov sa poskytuje 50% zľava z ceny hotelového ubytovania a plnej penzie (raňajky, obed, večera) v izbe s rodičmi. Dieťaťu do 18 rokov bude poskytnutá liečebná starostlivosť na základe predchádzajúceho súhlasu kúpeľného lekára a len v sprievode dospelej osoby (rovnaké pohlavie).

Podmínky pro zvířata: Malé domáce zviera: 20 EUR na noc.

Vyberte dispozici Typ pokoje

Komfort

Komfort

178.00 EUR
Průměrné ceny za noc za pokoj

Rezervace

celkem

pátek 27 LISTOPAD, 2020178.00 EUR
sobota 28 LISTOPAD, 2020178.00 EUR
Neděle 29 LISTOPAD, 2020178.00 EUR
Celková částka 534.00 EUR

Popis

Pohodlný a přívětivý dvoulůžkový pokoj v secesním stylu s tímto vybavením: Vstupní hala s velkým uzavíratelným šatníkem, šatní skříní, velkým zrcadlem a trezorem. Ložnice s extra velkou, velkou nebo manželskou postelí, psacím stolem, křeslem, televizí LED (kabelové a rádiové kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem (doplnění na vyžádání), nástěnným zrcadlem, zařízením k přípravě kávy a čaje, klimatizací a vytápěním, Wi-Fi. Koupelna se sprchou nebo vanou/ sprchou, WC, osvětleným kosmetickým zrcadlem, fénem, telefonem a toaletními potřebami. Některé pokoje mají spojovací dveře a / nebo balkón, lodžii nebo terasu. Přistýlka je k dispozici na vyžádání.

  Deluxe

  Deluxe

  193.00 EUR
  Průměrné ceny za noc za pokoj

  Rezervace

  celkem

  pátek 27 LISTOPAD, 2020193.00 EUR
  sobota 28 LISTOPAD, 2020193.00 EUR
  Neděle 29 LISTOPAD, 2020193.00 EUR
  Celková částka 579.00 EUR

  Popis

  Prostorný pokoj pro dva v klasickém secesním stylu s tímto vybavením: Vstupní hala s velkým uzavíratelným šatníkem, šatní skříní, velkým zrcadlem a trezorem. Ložnice s extra velkou, velkou nebo manželskou postelí, psacím stolem, stolkem, křeslem, televizí LED (kabelové a rádiové kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem (doplnění na vyžádání), nástěnným zrcadlem, zařízením k přípravě kávy a čaje, klimatizací a vytápěním, Wi-Fi. Koupelna se sprchou nebo vanou/ sprchou, WC, osvětleným kosmetickým zrcadlem, fénem, telefonem a toaletními potřebami. Některé pokoje mají spojovací dveře a/nebo balkón, lodžii nebo terasu. Přistýlka je k dispozici na vyžádání.

   Apartmán

   Apartmán

   253.00 EUR
   Průměrné ceny za noc za pokoj

   Rezervace

   celkem

   pátek 27 LISTOPAD, 2020253.00 EUR
   sobota 28 LISTOPAD, 2020253.00 EUR
   Neděle 29 LISTOPAD, 2020253.00 EUR
   Celková částka 759.00 EUR

   Popis

   Luxusní apartmán s obývacím pokojem a samostatnou ložnicí v krásném secesním stylu s tímto vybavením: Obývací pokoj s pohovkou a posezením se stolkem, pracovním stolem, velkým uzavřeným šatníkem, šatní skříní, nástěnným zrcadlem, trezorem, mini lednicí s minibarem (doplnění na požádání), zařízením k přípravě kávy a čaje, televizí LED (kabelové a rádiové kanály) a rádiem. Ložnice s extra velkou, velkou nebo manželskou postelí, televizí LED (kabelové a rádiové kanály), telefonem. Koupelna se sprchou nebo vanou/ sprchou, WC, osvětleným kosmetickým zrcadlem, fénem, telefonem a toaletními potřebami. Všechny pokoje mají nezávisle ovládanou klimatizaci a vytápění, Wi-Fi zdarma a balkón, lodžii či terasu. Některé pokoje mají také spojovací dveře do přilehlého pokoje pro dva. Přistýlka je k dispozici na vyžádání.