Enable Screen Reader Mode

Změnit nebo zrušit rezervaci

Budete muset poskytnout následující informace, aby si svou rezervaci. Poté, co našel, pak můžete změnit nebo zrušit, aby rezervace on-line.

zavřít

* Chcete-li přidat další pokoj s jiným obsazení nejprve přidat tuto místnost do nákupního košíku, pak se vrátit a zkontrolovat dostupnost s požadovanou obsazení pro další místnosti.

Zrušit

pokračovat v nákupu

Tradiční léčbá

Nabídka platí v případě rezervace ubytování na alespoň 7 nocí! V balíčku je zahrnuto ubytování se stravováním formou bohaté polopenze, zdarma připojení k Wi-Fi, parkování zdarma, možnost účasti na skupinovém cvičení a jiných sportovních a volnočasových aktivitách, dále vstup do studia Premier Fitness, do wellness sekce hotelu, do sauny a plaveckého bazénu. V uvedené ceně je zahrnuto DPH, v ceně není zahrnuta daň z turistického ruchu (v případě hostů starších 18 let částka 530 HUF – přibližně 1,7 euro – na osobu a na jednu noc), která se hradí na místě. V balíčku je dále zahrnuta jedna lékařská prohlídka a jedna prohlídka na konci pobytu, lékařská zpráva, čtyřikrát denně procedury, včetně použití přírodních materiálů, metod a fyzioterapie (to znamená až 24 ošetření za jeden týden, některé procedury jsou skupinové),1× výstupní prohlídka a lékařská zpráva na vyžádání (při délce pobytu alespoň 14 dní).

Datum ukončení akční nabídky sobota, 1 červen, 2019
Datum zahájení akční nabídky Neděle, 20 prosinec, 2020
Tento balíček vyžaduje, aby zůstali po dobu minimálně 7 nocí.

další funkce zahrnuta v dohodě

Traditional cure

1 x medical check, 1 x final examination and medical report upon request from 14 nights of stay 4 x treatments per day (up to 24 treatments per week), combining natural resources and pysical therapies, some of them on group level

Vlastnost není k dispozici na jednom nebo více termínů vybraných. Prosím, vyberte alternativní termín.