Enable Screen Reader Mode

EUR

Změnit nebo zrušit rezervaci

Budete muset poskytnout následující informace, aby si svou rezervaci. Poté, co našel, pak můžete změnit nebo zrušit, aby rezervace on-line.

zavřít

* Chcete-li přidat další pokoj s jiným obsazení nejprve přidat tuto místnost do nákupního košíku, pak se vrátit a zkontrolovat dostupnost s požadovanou obsazení pro další místnosti.

Zrušit

Pokračovat v nákupu

Podzimní relaxace v Mariánských Lázních

 • Komfortní dvoulůžkové pokoje kategorie Superior
 • Kontinentální snídaně
 • Volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny
 • 20% sleva na lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelech společnosti Ensana Health Spa Hotels
 • Ensana Card – karta výhod

Záruční podmínky: K provedení rezervace je nutná platná kreditní karta. Hotel si vyhrazuje právo k uplatnění bezpečnostní zálohy formou preautorizace potřebné částky na bankovní kartě.

Podmínky zrušení rezervace: Storno nebo změna je možná v den příjezdu nejpozději do 16:00 hodin, poté bude jako sankce vyúčtována cena za pokoj na 1 den.

Všeobecné podmínky: Při předčasném odjezdu je účtován stornopoplatek ve výši 100 % ze zbývající ceny. Za nevyčerpané objednané služby a za změnu objednaných služeb v průběhu pobytu (ubytování, stravování, léčebné procedury) se neposkytuje žádná finanční náhrada.

Politika Ochrany Údajů
Všeobecné smluvní podmínky Politika Ochrany Údajů


Sleva pro děti

Děti do dovršení věku 4 let mají pobyt ZDARMA - platí ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami. Děti od 4 let do dovršení věku 12 let platí cenu lůžka / přistýlky uvedenou v tabulce u léčení dětí. Rozhodující je věk dítěte v den příjezdu.

Zásada o zvířatech: Malé zvíře 300 Kč / noc Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.

Vyberte dispozici Typ pokoje

Dvoulůžkový pokoj Superior

Dvoulůžkový pokoj Superior

46.00 EUR
Průměrné ceny za noc za pokoj

Rezervace

Summary

pátek 25 ZÁŘÍ, 202046.00 EUR
Celková částka 46.00 EUR

Popis

Vana, televize, telefon, Wifi internet, minibar, sejf, fén, župan.

  Junior Suite

  Junior Suite

  50.00 EUR
  Průměrné ceny za noc za pokoj

  Rezervace

  Summary

  pátek 25 ZÁŘÍ, 202050.00 EUR
  Celková částka 50.00 EUR

  Popis

  Vana, televize, telefon, Wifi internet, minibar, sejf, fén, rychlovarný set na kávu a čaj, župan, froté pantofle. Prostornější pokoje, výhled do parku.